úvod

Provádím podlahářské práce především na Jindřichohradecku a Vysočině. Nebráním se ale poptávce i z jiného regionu - vše je jen o domluvě.

Při realizaci zakázek je pro mě v první řadě to, aby byl zákazník maximálně spokojen s výsledkem mé práce. 

Vzhledem k stále se zdokonalujícím technologiím a nových trendech, absolvuji pravidelná školení.

Nenabízím zhotovení prací typu: udělejte to hlavně tak, aby to moc nestálo, tohle neřešte, tohle nám nevadí a pod... Věřím že pouze poctivá a kvalitní práce dělá dobré jméno svému zhotoviteli a proto používám pouze kvalitní nářadí a materiály a ke své práci přistupuji s maximální precizností a důrazem na detail.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při všech realizacích používám podlahářskou chemii od renomovaných výrobců jako jsou např. Mapei, Sika, Bona, OSMO a dalších. 

 

Realizace pokládky dřevěných ( ale samozřejmě všech typů ) podlahových krytin, vyžaduje maximální dodržování technologických postupů a norem a jejich nedodržení se ve většině případů dříve či později nějakým způsobem projeví a následné odstranění chyb bývá mnohonásobně dražší než samotná pokládka...

Jsou různé typy podlah a s tím spojené technologické postupy pokládky. U všech ale platí pravidlo, že pokud chci kvalitní podlahu která bude nejen krásně vypadat ale i po dlouhá léta plnohodnotně sloužit svému účelu, musím investovat čas a především nezanedbatelnou částku do přípravy podkladu. Velmi zjednodušeně řečeno, podklad pod masivní dřevěnou podlahu musí být pevný, dostatečně rovný a suchý.

Pokud  se rozhodnete realizovat pokládku Vaší podlahy, můžete mne kontaktovat. Rád Vám nabídnu vhodný postup a vypracuji cenovou nabídku k realizaci.